GlobePax

3 Методи бути захищеними при здійсненні онлайн платежів

Здійснення транзакцій через інтернет останнім часом стало таким популярним, що ми рідко думаємо про ризики, які при цьому виникають. Як особистості, ми часто вибираємо захищені сайти, ми сподіваємося, що процеси платежів проходять коректно. Однак як бізнес, як ми можемо дізнатися, чи захищені наші онлайн платежі?

Що сказати, в більшості випадків ми в цьому не впевнені. У свою чергу, ми пробуємо різні варіанти, щоб переконатися, що ми не станемо жертвами при здійсненні онлайн платежів. Нижче описані три найбільш популярних випадку шахрайства!

1. Прив'язка IP адреси до адресної платіжної інформації

Як торговець, ви не можете контролювати, хто і що купує в вашому онлайн магазині. Однак ви можете щось зробити, щоб уникнути атак шахраїв на ваш онлайн бізнес.

Наприклад, ви можете перевірити деталі інформації, які покупець надає під час проведення купівлі. Такі дані як IP адреса і адресна платіжна інформація обов’язково повинні збігатися. Таким чином, ви можете переконатися в тому, що клієнт є власником платіжної картки.

З іншого боку, якщо IP адреса покупця знаходиться в Нігерії, а адреса платіжної картки зареєстрований в Канаді, ця операція може бути шахрайської. Продовжуючи аналіз, ваш бізнес може стати предметом розслідувань, і ваші кошти можуть бути заморожені до з’ясування обставин.

Ви можете перевірити, що ці дані відповідають так званій системі перевірки адрес (AVS). Цей спосіб захисту може захистити ваш онлайн бізнес при проведенні платежів.

office-2
office-8

2. Дотримуйтесь останнього законодавства в сфері захисту в інтернеті

Іншим прекрасним способом безпечно отримувати платежі буде відповідність сучасним стандартам платіжної інформації (PCI). PCI – це сучасний стандарт захисту інформації, який застосовується бізнесами в будь-яких ситуаціях. Вони регулюють платежі для того, щоб максимально зменшити ризик розкрадання коштів при оплаті через інтернет.

Як онлайн торговець, ви можете легально використовувати, зберігати або передавати дані кредитних карт, які вимагає PCI. Таким чином ви зможете бути впевнені, що працюєте зі справжніми покупцями без розшифровки їх особистостей. Також, яким платіжним посередником ви б не користувалися, ви будете впевнені в виконанні стандартів PCI.

З іншого боку, якщо ви не зможете слідувати стандартам PCI, ви ризикуєте отримати значні штрафи та інші негативні наслідки для свого бізнесу. Також ваш бренд може постраждати від репутаційних втрат. В останню чергу, ризик шахрайства при здійсненні онлайн платежів може значно зрости.

3. Використовуйте захищену онлайн фінансову платформу

В наші дні бізнеси повинні збільшити контроль за здійсненням онлайн платежів, щоб переконатися в захисті себе і своїх клієнтів. Одним із способів захисту є використання онлайн фінансових платформ, таких як Globepax. Цей новий фінансовий сервіс має всі необхідні інструменти захисту платіжної інформації.

Організації, що використовують цю платформу, можуть приймати онлайн платежі в будь-який час з мінімальним для себе ризиком. Цей сервіс розроблений для проведення операцій, які відповідають останнім захисним протоколам і стандартам PCI.

Якщо у вас є бізнес, ви можете збільшити рівень його захисту, відкривши рахунок для бізнесу в Globepax. Як інший варіант, ви можете використовувати індивідуальний рахунок щоб переконатися, що всі ваші операції є захищеними. Крім того, обидва рахунки допоможуть вам поліпшити ваш рівень управління грошовими коштами і збільшити ваші заощадження в довгостроковому періоді.

office-7