GlobePax

Про нас

Ласкаво просимо в Globepax!

Ми є юної, але прогресуючою командою, яка шукає можливості надавати преміальні фінансові послуги в конкурентній фінансовій системі. Наша постійно розвивається фінансова платформа може допомогти людям отримати більший контроль над своїми активами. Таким чином, вони можуть почати зберігати більше грошей і планувати свою фінансову свободу в середовищі без ризику.

Ми віримо, що досягти фінансової незалежності можна лише за допомогою вигідних фінансових послуг. Розуміння, що ваші гроші надійно зберігаються, допомагає вам зростати і розширювати свої ліміти в сьогоднішньому мінливому світі.

Зустрічайте фінансових професіоналів і бухгалтерських експертів Globepax!

Себастьян Волкер

Засновник і Генеральний Директор

З постійною жагою фінансової свободи, Генеральний Директор Себастьян Волкер є сучасним фінансистом і визнаним лідером Globepax.

«Я щиро вірю, що в 21м столітті люди більше не повинні витрачати гроші при здійсненні платежів або при зберіганні грошових коштів. Часи високих комісій і витратних транзакцій закінчені. Кожна людина або бізнес повинен володіти 100% контролем за своїми активами. Таким чином, наша економія може вивести нас на новий рівень, і кожен тільки виграє від цього.»

Дженніфер Карлстон

Фінансовий директор і фінансовий експерт

З більш ніж 10-річним досвідом у банківській справі, Дженніфер Карлстон є фінансовим фахівцем з високою репутацією. Її резюме містить важливі ролі в деяких з найбільш важливих фінансових організацій в світі. Сьогодні вона хоче привести Globepax до світової популярності і повсюдного використання.

Рендолф Мітчелл

Бухгалтер і фінансовий аналітик

Містер Мітчелл приніс в Globepax щось більше, ніж свій досвід роботи на Wall Street. Він також приніс прагнення до досконалості і виграшний менталітет щоб переконатися, що Globepax досягне своїх цілей.

Тімоті Сонг

Спеціаліст служби підтримки клієнтів

Тім є одним з перших експертів Globepax, з якими знайомляться нові користувачі платформи при початку роботи з нею. Його досвід в фінансах і роботі з клієнтами робить його найбільш підходящим джерелом інформації до багатьох послуг Globepax.

Лаурі Бьорнсон

Аналітик даних

Однією з рухових сил позаду в Globepax є Лаурі Бьорнсон. Її роль полягає в аналізі фінансової інформації з усього світу. Її робота полягає в створенні фінансових інструментів майбутнього.

Маркус Кін

Розробник сайту

Маркус відповідає за наш фантастичний сайт. Його робота полягає в створенні зручної навігації для нових і досвідчених користувачів Globepax. Коли він тільки приєднався до нашої команди, Маркус приніс 10 років досвіду своєї роботи в області розробки і дизайну сайтів.