GlobePax

Наскільки багато я можу заощадити за допомогою електронних платежів?

Поточний економічний контекст застав нас всіх зненацька. Так як джерела надходжень зменшуються, ми починаємо витрачати менше і менше відкладати грошових коштів. Однак, чи можете ви зберігати заощадження, почавши просто менше витрачати?

Відповідь така – не дуже багато. І основна причина полягає в тому, що ви витрачаєте свої гроші тоді, коли найменше цього очікуєте. Наприклад, ви повинні платити комісії за зняття готівки в банкоматі. Те ж саме відбувається і при конвертації валют. Цей список можна продовжувати нескінченно, навіть для лише одного банківського рахунку. Тепер, якщо ви зможете підсумувати все комісії з вашим банківським рахунками, депозитами, кредитними картками, ви виявите великі витрати на комісії.

На щастя, ви можете знизити такі витрати або навіть позбутися від них за допомогою використання електронних платежів більш часто. Ось як це працює!

Електронні платежі є для всіх більш дешевими

Оплата за допомогою готівки є набагато більш витратною, ніж використання електронних платежів. Наприклад, готівковий платіж передбачає друкування банкнот або карбування монет. Також необхідно платити за дистрибуцію, захист і зберігання. Всі ці витрати пов’язані з процесом здійснення готівкових платежів. І банки отримують ці гроші за рахунок різних комісій за операції.

З іншого боку, електронні платежі не припускають фізичного випуску і використання праці. Найбільш дорогим про це є етап захисту інформації. Електронні платежі прибирають велику кількість посередників в процесі здійснення платежів. В результаті виробництво і обмін грошей стає дешевшим для всіх.

Високий рівень захисту платежів

Готівкові гроші мають декількома недоліками. Після винаходу електронних грошей, ми змогли зрозуміти, наскільки незручними є готівкові платежі. Наприклад, коли у вас є значні суми у вигляді готівки, ви піддаєте себе високому ризику крадіжки або розкрадання грошей.

Також готівку можуть бути недоступними в періоди криз. Банки та інші фінансові інститути не мають всіх грошових коштів, які вони мають на своїх рахунках. Таким чином, в разі кризової ситуації ви можете не мати можливості здійснювати платежі, так як не зможете зняти гроші зі своїх рахунків.

З іншого боку, електронні гроші простіше захищати від злодіїв і грабіжників. Також, в разі непередбачених ситуацій, ви зможете здійснювати платежі без необхідності відвідувати банкомати. Електронні гроші є швидко доступними, зручними, доступними в разі міжнародних платежів.

Як зберегти більше коштів за допомогою електронних платежів

Щоб переконатися, що ви завжди можете використовувати ваші гроші безпечніше, ви можете скористатися електронними платіжними послугами на зразок Globepax. Ця нова фінансова платформа пропонує ексклюзивний набір фінансових інструментів. Використовуйте їх, щоб платити менші комісії за вчинення платіжних операцій у всьому світі.

Цей сервіс доступний для індивідуальних і бізнес-потреб. Він дозволяє зібрати кошти з усіх ваших рахунків в одному місці для більшої зручності управління. В добавок, він допомагає вам збільшити ваші заощадження за рахунок зниження ваших витрат на платіжні комісії і комісії з управління рахунками.

Почніть використовувати Globepax сьогодні, щоб знизити ваші витрати на комісії і здійснювати найменші витрати в галузі платіжної індустрії!